Wybierz Strona

25. finał WOŚP – w Manchesterze wolontariuszy nie będzie?

25. finał WOŚP – w Manchesterze wolontariuszy nie będzie?

Trwa odliczanie do jubileuszowego, 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 15 stycznia na ulice miasta wyjdą wolontariusze, którzy będą kwestować z puszkami. Niestety, w tym roku w Manchester wolontariuszy nie zobaczymy!

wosp_wolontariuszWOŚP podczas jubileuszowego finału, który odbędzie się 15 stycznia 2017 roku, będzie zbierała pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Przypomnijmy, w ubiegłorocznym finale WOŚP zebrała 72 mln 696 tys. 501 zł (w tym ponad £5137 z samego Manchesteru!) – to absolutny rekord – fundacja z roku na rok zbiera coraz większe sumy, ostatnim razem udało się zebrać prawie 20 mln zł więcej niż w roku poprzednim (w 2015 r. było to ponad 53 mln zł).

Niestety, tegoroczny 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się bez udziału Manchesterowego sztabu! Nie został on oficjalnie zarejestrowany, a to oznacza, że w Manchester nie będzie wolontariuszy, imprezy z muzyką, aukcji czy światełka do nieba.

Jak poinformowali założyciele sztabu WOŚP w Manchester na swoim profilu fb:

wosp_sztab_fb

wosp_mapaJeśli wciąż masz ogromną potrzebę, aby wesprzeć działania Jurka Owsiaka, mamy dla ciebie kilka propozycji. Jeśli dysponujesz czasem i odpowiednimi środkami, możesz się wybrać do sztabu WOŚP w innym mieście – najbliższe zarejestrowane sztaby znajdują się w Leeds, Worksop, Nottingham oraz West Bromwich.

Jeśli posiadasz kartę płatniczą (debetową lub kredytową), możesz dokonać płatności online przy pomocy karty za minimum 5zł (około £1) – na stronie WOŚP – TUTAJ – KLIK.

Jeśli masz konto bankowe w Polsce i dostęp do niego online – możesz dokonać dowolnej wpłaty korzystając z formularza na oficjalnej stronie WOŚP – TUTAJ.

Ostatnią z naszych propozycji jest opcja, która nic nie kosztuje – wystarczy obejrzeć teledysk na stronie operatora Play – http://playdlawosp.pl/ – im więcej oglądających tym więcej pieniędzy wpłynie na konto fundacji WOŚP.

AM / emigratka.com


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Odbierz kalendarz za free!

Witaj! Mam na imię Ania. Od kilku lat mieszkam w północno – zachodniej Anglii w Manchesterze. Poza byciem mamą i prowadzeniem własnego biznesu oswajam z emigracją. Będzie mi miło, jeśli przycupniesz na moment i potowarzyszysz mi w tej przygodzie.

Aplikacja, którą MUSISZ mieć!

Facebook