Menu
Lifestyle

25. finał WOŚP – w Manchesterze wolontariuszy nie będzie?

Trwa odliczanie do jubileuszowego, 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 15 stycznia na ulice miasta wyjdą wolontariusze, którzy będą kwestować z puszkami. Niestety, w tym roku w Manchester wolontariuszy nie zobaczymy!

WOŚP podczas jubileuszowego finału, który odbędzie się 15 stycznia 2017 roku, będzie zbierała pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Przypomnijmy, w ubiegłorocznym finale WOŚP zebrała 72 mln 696 tys. 501 zł (w tym ponad £5137 z samego Manchesteru!) – to absolutny rekord – fundacja z roku na rok zbiera coraz większe sumy, ostatnim razem udało się zebrać prawie 20 mln zł więcej niż w roku poprzednim (w 2015 r. było to ponad 53 mln zł).

Niestety, tegoroczny 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się bez udziału Manchesterowego sztabu! Nie został on oficjalnie zarejestrowany, a to oznacza, że w Manchester nie będzie wolontariuszy, imprezy z muzyką, aukcji czy światełka do nieba.

Jak poinformowali założyciele sztabu WOŚP w Manchester na swoim profilu fb:

Jeśli wciąż masz ogromną potrzebę, aby wesprzeć działania Jurka Owsiaka, mamy dla ciebie kilka propozycji. Jeśli dysponujesz czasem i odpowiednimi środkami, możesz się wybrać do sztabu WOŚP w innym mieście – najbliższe zarejestrowane sztaby znajdują się w Leeds, Worksop, Nottingham oraz West Bromwich.

Jeśli posiadasz kartę płatniczą (debetową lub kredytową), możesz dokonać płatności online przy pomocy karty za minimum 5zł (około £1) – na stronie WOŚP – TUTAJ – KLIK.

Jeśli masz konto bankowe w Polsce i dostęp do niego online – możesz dokonać dowolnej wpłaty korzystając z formularza na oficjalnej stronie WOŚP – TUTAJ.

Ostatnią z naszych propozycji jest opcja, która nic nie kosztuje – wystarczy obejrzeć teledysk na stronie operatora Play – http://playdlawosp.pl/ – im więcej oglądających tym więcej pieniędzy wpłynie na konto fundacji WOŚP.

AM / emigratka.com


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DARMOWY EBOOK!

"Jak przetrwać jako full-time mama. 5 skutecznych hacków"

Jak przetrwać z dziećmi w domu 24/7 i nie zwariować?

5 rozdziałów, 30 stron - same konkrety- wiem, że masz mało czasu!

Tylko TERAZ zupełnie za DARMO!

 

>>>Ebook przeczytało już ponad 100 wyjątkowych MAM! <<<

Super! Sprawdź swoją pocztę email.

Pin It on Pinterest

Share This