Agnieszka Chylińska wystąpi w Manchesterze w ramach trasy koncertowej promującej jej nowy krążek Forever Child! Kto tęskni za rockowymi balladami w jej wykonaniu? „Królową łez” oraz pozostałe hity z jej nowej płyty możecie usłyszeć na żywo już 10 marca 2017 roku!

Agnieszka Chylińska to jedna z najpopularniejszych wokalistek polskiej sceny muzycznej, która nie przestaje szokować! Kiedyś głównie kojarzono ją z ostrym brzmieniem O.N.A., później zaskoczyła fanów metamorfozą nie tylko wizualną ale i muzyczną wraz z krążkiem zawierającym kawałki wyłącznie klubowo-elektroniczne. Po kilku latach przerwy, kiedy wydawać by się mogło że wokalistka poświęciła muzykę dla rodziny i telewizji – nagle (bez uprzedzenia!) we wrześniu 2016 roku wydaje płytę zatytułowaną Forever Child! Nowy album, który łączy w sobie  rockową siłę nietuzinkowego głosu Chylińskiej z nowoczesnym brzmieniem okazał się hitem! Bilety na koncerty wyprzedały się błyskawicznie, dlatego też postanowiono o przedłużeniu trasy koncertowej promoującej nowy krążek, dzięki czemu będziemy mieć szansę posłuchać Chylińskiej na żywo w Manchesterze, już 10 marca 2017 roku!

Płyta Forever Child promowana jest przez singiel Królowa łez, który swoją premierę na YouTube miał wraz z teledyskiem:

Koncert odbędzie się 10 marca 2017 roku w The Ritz, Manchester M1 5NQ, Whithworth Street West.

Start godz. 19:30

Bilety w cenie £29.50 do nabycia TUTAJ.

AM / emigratka.com


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.