Chcesz się zmierzyć z największymi przeszkodami w swoim życiu? Masz niepowtarzalną szansę! Już 30 kwietnia do Heaton Park przybędzie GUNG-HO ze swoimi gigantycznymi przeszkodami.

GUNG-HO to 10 szalonych konstrukcji, takich jak Start me up (Rozruszaj mnie), The Labirynth (Labirynt), The Wall (Ściana), Beat It (Pokonaj to), Day Tripper (Jednodniowy turysta), Walking on the Moon (Spacerując po księżycu), Thriller (Dreszczowiec), Welcome to the jungle (Witaj w dżungli), Can I kick it? (Mogę to kopnąć?) oraz Born Slippy (Od urodzenia śliski). Na czym polega zabawa? Sam, lub w gronie rodziny i przyjaciół musisz pokonać kolejne napotkane przeszkody. Można sobie nawzajem pomagać, albo rywalizować między sobą. Przygotuj się na wspinaczkę, skoki, turlanie, przeciskanie, zjeżdżanie czy kąpiel w pianie, a przede wszystkim na wyśmienitą zabawę! Duża porcja śmiechu gwarantowana!

Udział w GUNG-HO wymaga zakupienia biletu, który można nabyć tutaj. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem, więc nie warto czekać do ostatniej chwili, tym bardziej, że im wcześniej kupione bilety tym niższa ich cena.

Ważne informacje:

GUNG-HO zagości w Heaton Parku, Middleton Road, Higher Blackley, M25 2SW 30 kwietnia 2016 roku. Nie ma ograniczenia wiekowego dla uczestników, wymagany jest jednak minimalny wzrost 123 cm (48 inch).

Wraz z zakupem biletu każdy uczestnik zobowiązany jest do odebrania Starter Pack (z numerem startowym i opaską na dłoń z godziną biegu). Można to zrobić listownie (koszt £3), w dniu imprezy (koszt £2) lub dzień przed biegiem (bez opłat). Jest też możliwość obserwowania biegu i dopingowania bliskich.

GUNG-HO wspiera również lokalne organizacje dobroczynne. Biorąc udział w biegu w Manchesterze pomagasz na rzecz The Christie Charitable Fund.

AW / emigratka.com

Fot: begung-ho.co.uk


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.