Słynna ciężarówka Coca-Coli, którą prawie każdy kojarzy z ekranów telewizorów zawita już w ten weekend do Manchesteru! Dla wielu z nas, świąteczna reklama koncernu to pierwszy sygnał, że święta zbliżają się nieubłaganie wielkimi krokami. Kto z nas, nie pragnął wyjrzeć przez okno i ujrzeć rząd zbliżających się czerwonych ciężarówek, rozświetlonych jaskrawymi lampkami, z wizerunkiem brodatego Świętego Mikołaja popijającego najsłynniejszy napój na świecie? Sama Coca-Cola raczej nie znalazła szczególnego miejsca przy świątecznym, wigilijnym stole, za to jej reklama stała się nieodzownym elementem oczekiwania na ten magiczny, jedyny w swoim rodzaju czas w roku.

1424962514208Kiedy w 2013 roku koncern wyemitował zupełnie nową reklamę, w której niestety nie pojawiły się tak dobrze znane i ciepło wspominane ciężarówki, widzowie byli wyraźnie rozczarowani. Świąteczna reklama Coca-Coli bez symbolicznych pojazdów, to jak święta bez Kevina. Dzieje się tak, ponieważ do istniejących tradycji dopisujemy nowe, i choć starsze pokolenia mogą nie rozumieć tak silnego wpływu mass mediów, o tyle młodsze generacje wychowały się w ich obecności i tym samym stały się ich nieodzownym elementem.

Chcesz przywołać wspomnienia z dzieciństwa? Masz ku temu niepowtarzalną szansę! Słynna ciężarówka Coca-Coli do 23 grudnia będzie przemieszczać się wzdłuż całej Wielkiej Brytanii i zatrzyma się na 46 wyznaczonych przystankach. Jednym z nich jest Manchester!

Dla wszystkich chętnych zdradzamy rąbka tajemnicy – świąteczna ciężarówka Coca-Coli zatrzyma się przy Trafford Center w sobotę 5 grudnia i będzie dostępna dla odwiedzających między 12:00 a 20:00. To świetna okazja, by zrobić sobie niepowtarzalne, pamiątkowe zdjęcie i zaszczepić w sobie ducha zbliżających się świąt.

Listę wszystkich przystanków znajdziecie tutaj. Możecie również wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną jest przyjazd ciężarówki prosto do waszego domu! Więcej szczegółów znajdziecie tu.

A poniżej coś dla tych, którzy chcą cofnąć się 20 lat wstecz:

AW / emigratka.com

Film: youtube

Fot. coca-cola.co.uk


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.