Czterech chłopców w wieku 12, 16, 16 oraz 17 lat zostało zatrzymanych i postawionych w stan oskarżenia w związku ze zdarzeniem jakie miało miejsce w środę 27 lipca 2016 roku przy Warrington Street w Ashton-under-Lyne około godziny 22:50. Czterdziestotrzyletni mężczyzna, Bradley Moore – ojciec czwórki dzieci –  został dotkliwie pobity przez grupę nastolatków przed restauracją McDonalds’. Mężczyzna zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń.

Wszyscy czterej oskarżeni stanęli dzisiaj rano przed sądem Magistrates’ Court w Oldham. Sprawa została przekazana na dzisiejsze popołudnie do Manchester Crown Court ze względu na wagę przestępstwa.

Z przyczyn prawnych nie ujawniono publicznie danych personalnych oskarżonych.

asundlyn

GMP nadal prowadzi dochodzenie w tej sprawie w celu zbadania wszelkich okoliczności zaistniałego zdarzenia. Wciąż proszą o kontakt wszystkie osoby, które około 22:30 w środę 27 lipca znajdowały się w pobliżu restauracji McDonalds przy Warrington Street w Ashton. Każda informacja może okazać się cenna.

Detektyw John Mulvihill prosi o kontakt również kierowcę Vauxhalla Corsy, który mniej więcej w tym czasie zaparkował samochód przy Warrington Street i udał się do ww. restauracji. Oficer wierzy, że osoba ta może mieć istotne informacje, które pozwolą wyjaśnić przyczyny tego nieszczęśliwego wydarzenia.

Każdy, kto był świadkiem tego zdarzenia może zadzwonić pod numer 101, podając następnie nr incydentu 2541 z dnia 27 lipca 2016, lub anonimowo dokonać zgłoszenia na infolinii Crimestoppers 0 800 555 111

AW / emigratka.com

Fot: GoogleStreetView


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.