Rodzina

Full-time mama. Najtrudniejszy zawód świata + darmowy ebook do pobrania!

Full-time mama, czyli pełnoetatowa mama to chyba najpopularniejszy zawód świata. Zgadza się? Każda mama na pewnym etapie swojego macierzyństwa doświadcza bycia mamą na pełen etat. Właściwie etat to za wąskie określenie, bo każda mama doskonale wie, że jej dniówka nie trwa tylko osiem godzin, ale całe 24/7 – bardzo często w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Wydawać by się mogło, że żyjemy w czasach o niebo lepszych niż nasze mamy, babcie czy prababcie. Mamy samochody, pralki, ogrzewanie na gaz i mnóstwo innych cywilizacyjnych udogodnień. Nawet facetów/ojców udało się namówić na przejęcie części matczynych obowiązków i coraz chętniej pomagają zajmować się domem i dziećmi. A jednak wciąż brakuje nam czasu na wszystko. Nieustannie chciałybyśmy więcej, częściej, szybciej, lepiej. Niejednokrotnie czujemy się przytłoczone nadmiarem obowiązków, zobowiązań i oczekiwań. Pytanie tylko, kto nam to wszystko zarzucił na barki? Otóż my same!

 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
 • LinkedIn

Budzisz się, scrollujesz Instagrama, podziwiasz jak to niektóre instamatki już wypucowane, odpicowane, trzymają w ramionach 20 kilogramów szczęścia i uśmiechają się od ucha do ucha. Na designerskim stoliczku czeka już na nie ciepła kawka w wypasionym kubeczku z napisem: To będzie dobry dzień! A ty? Rozcierasz posklejane powieki. Dziecko obok już marudzi, że chce siusiu, i piciu, i siusiu, i bajeczkę jednocześnie.

Kłujący ból głowy rozsadza ci czaszkę od środka, ale o kawie możesz pomarzyć. Najpierw musisz ułaskawić małego potworka obok, którego potrzeby są przecież najważniejsze! Marszczysz brwi, próbując sobie przypomnieć, co było na liście zadań na dziś, którą to sobie przed snem powtarzałaś niczym mantrę, żeby usnąć. O nie! Obudziłaś się za późno! Znowu nie zdążysz wszystkiego ogarnąć. Albo domu, albo siebie. Raczej siebie, bo przecież jesteś tutaj najmniej ważna. Dom, dzieci – to twoje priorytety.

 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
 • LinkedIn

Czy tak własnie wygląda Twoja przygoda z macierzyństwem?

 • nadmiar obowiązków spędza Ci sen z powiek, jesteś przeładowana zadaniami i oczekiwaniami?
 • presja otoczenia przytłacza Cię, i choć próbujesz z całych sił to nie jesteś w stanie zaspokoić oczekiwań wszystkich dookoła?
 • otaczają Cię ludzie, którzy wysysają z Ciebie życiową energię i nie oferują nic w zamian?
 • jesteś przemęczona, nie potrafisz się zrelaksować, ba! nawet znaleźć czasu na chwilę regeneracji?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to koniecznie zajrzyj do mojego ebooka! Też w pewnym momencie zakręciłam się i owinęłam szczelnie wszystkim „co muszę, powinnam i co inni chcą i oczekują ode mnie”. Zmagałam się z powyższymi niedogodnościami. Nie z jedną z nich, ale ze wszystkimi naraz! Czas kwarantanny, pandemii, spadł na nas nieoczekiwanie. Nie było czasu na przygotowanie się, i choć nie podzieliliśmy losów bohaterów dramatycznych scenariuszy rodem z Hollywood, to nie było łatwo odnaleźć się w tym chaosie. Potrzebowałam trochę czasu, żeby sobie wszystko poukładać w głowie. Przy okazji powstał ten inspirujący ebook „Jak przetrwać jako full-time mama. 5 skutecznych hacków” z którym dzielę się z tobą zupełnie za darmo!

Tak, czasami robię szalone rzeczy! Może i zwariowałam, ale chcę aby ten ebook przeczytało jak najwięcej mam. Kto wie, może uda mi się jakiejś zagubionej mamie pomóc? Może tą mamą będziesz właśnie Ty?

Ebook możesz odebrać poniżej:

DARMOWY EBOOK!

"Jak przetrwać jako full-time mama. 5 skutecznych hacków"

Jak przetrwać z dziećmi w domu 24/7 i nie zwariować?

5 rozdziałów, 30 stron - same konkrety- wiem, że masz mało czasu!

Tylko TERAZ zupełnie za DARMO!

 

>>>Ebook przeczytało już ponad 100 wyjątkowych MAM! <<<

Super! Sprawdź swoją pocztę email.

Pin It on Pinterest

Share This