Select Page

Funt idzie w górę! Poznaj prognozę na najbliższe tygodnie!

Funt idzie w górę! Poznaj prognozę na najbliższe tygodnie!

IMG_0536Ostatnie wydarzenia miały znaczący wpływ na wartość funta w stosunku do polskiego złotego. Na chwilę obecną, przelewając pieniądze do Polski możemy otrzymać około 4,90 zł za funta, a pod koniec miesiąca stawka powinna przekroczyć 5 zł.

Według analityków, to efekt werdyktu sądu najwyższego Wielkiej Brytanii. W poprzedni czwartek High Court orzekł, że Theresa May nie ma prawa aktywować punktu 50. Traktatu Lizbońskiego bez zgody parlamentu. Co więcej, wszystkie kolejne etapy procesu opuszczania Unii Europejskiej również będą poddawane głosowaniu w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Dopiero po uzyskaniu zgody większości będą wdrażane w życie. Mimo entuzjazmu, z jakim została przyjęta ta wiadomość przez wiele środowisk, całkowita rezygnacja z Brexitu jest mało prawdopodobna. Można za to przypuszczać, że będziemy świadkami tak zwanego „miękkiego Brexitu”, który zastąpi poprzednie zdecydowane zapowiedzi premier Theresy May.

AM / emigratka.com
Fot. pixabay


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ENGLISH VERSION –>

Odbierz kalendarz za free!

Witaj! Mam na imię Ania. Od kilku lat mieszkam w północno – zachodniej Anglii w Manchesterze. Poza byciem mamą i prowadzeniem własnego biznesu oswajam z emigracją. Będzie mi miło, jeśli przycupniesz na moment i potowarzyszysz mi w tej przygodzie.

Aplikacja, którą MUSISZ mieć!

Facebook