looking-for-a-job-68958_640Nie masz pracy? A może chcesz zmienić dotychczasowe miejsce zatrudnienia? Nie przegap okazji i weź udział w Jobs Fair – Targach pracy już 25 stycznia w Manchesterze!

Targi pracy to niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się czegoś więcej o konkretnym pracodawcy, a także by porozmawiać z jego przedstawicielami twarzą w twarz. Udział w targach jest darmowy. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą kilka aktualnych CV i pozytywne nastawienie – i kto wie, może tego dnia uśmiechnie się do ciebie szczęście!

Podczas Jobs Fair każdy ma szansę znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. W ofercie znajdą się zarówno oferty part jak i full time, a także propozycje stażów i wolontariatu.

Targi, które odbędą się 25 stycznia 2017 roku w Bridgewater Hall (Lower Mosley St, M2 3SW) sponsorowane są przez Rapid Recruit.

Start: 10:00

Koniec: 14:00

AM / emigratka.com
Fot.: pixabay


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.