Szukasz pracy? A może zgodnie z noworocznym postanowieniem chcesz zmienić dotychczasowe miejsce zatrudnienia? Nie zwlekaj, odśwież swoje CV, wydrukuj w kilkunastu kopiach i weź udział w targach pracy organizowanych przez Manchester Airport już jutro 13 stycznia 2016 roku.

Jak zapewniają organizatorzy, na odwiedzających czeka ponad 2500 ofert pracy dostępnych praktycznie we wszystkich departamentach samego lotniska jak i we firmach, które działają na terenie należącym do Manchester Airport. Jakich ofert możemy oczekiwać? Pojawią się zarówno propozycje pracy w szeroko rozumianej obsłudze klienta, sprzedaży, hotelarstwie jak i te typowo związane z obsługą lotniska, skierowane do kierowców, inżynierów, czy chętnych do pracy przy odprawie bagażu, w punktach informacji czy na pokładzie samolotów.

targi

Targi pracy odbędą się między godziną 11:00 a 19:00 przy Runway Visitor Park, Sunbank Lane, Altrincham WA15 8XQ. Dla zmotoryzowanych udostępniony zostanie darmowy parking, natomiast dla tych, którzy poruszają się komunikacją miejską zostanie uruchomiony bezpłatny autobus, który wyruszać będzie z przystanku nieopodal dworca kolejowego. Autobus będzie kursował dokładnie co pół godziny, a pierwszy odjazd zaplanowany jest na 30 minut przed rozpoczęciem targów, czyli o 10:30.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

AW / emigratka.com


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.