Kim jestem

Hej!

Mam na imię Ania (Anka tylko dla tych, którzy chcą mnie wybitnie wkurzyć!). Od stycznia 2013 roku mieszkam w Manchesterze w północno – zachodniej Anglii. Jestem wieczną narzeczoną (z wyboru) i mamą czteroletniej Nicoli. Jestem prawdopodobnie jedyną matką jaką znasz, która pije kawę, chociaż jej kompletnie nie lubi.

Jestem też Twoją najlepszą przyjaciółką z emigranckiego sąsiedztwa! Milenialsową introwertyczką. Matką, która jak nikt inny rozumie Twoje emigracyjne rozterki.

Skąd pomysł na Bloga? Emigratka.com powstała po to, aby Cię rozśmieszać i pocieszać, kiedy jest Ci źle. Aby od czasu do czasu wkurzyć Cię i dać Ci trochę do myślenia. Z drugiej strony, Blog jest swego rodzaju moją myślodsiewnią, autoterapią, przygodą.

Doskonale rozumiem, że na emigracji nie jest łatwo. I wcale nie łatwiej, kiedy pojawiają się dzieci. Coś o tym wiem! Jedno z drugim, to istna mieszanka wybuchowa! Zostań tu ze mną, to razem, wspólnie ugasimy te pożary. Poniżej też znajdziesz mojego pierwszego ebooka, którym dzielę się z Tobą zupełnie za darmo. Pisanie go było dla mnie przygodą, terapią i mam nadzieję, że może też pomóc innym mamom, które z wyboru, bądź w wyniku jakiejś nieprzewidywalnej sytuacji zostały z dziećmi w domu. Ebook „Jak przetrwać jako full-time mama. 5 skutecznych hacków” znajdziesz na dole tej strony.

I może, może  z moją małą pomocą przypomnisz sobie, kim byłaś, zanim zostałaś matką emigrantką. I może, może przejdziemy przez kolejne etapy macierzyństwa ramię w ramię, niczym najlepsze przyjaciółki?

Jeśli zawsze chcesz być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami na blogu i nie chcesz przegapić żadnej zabawnej historii, koniecznie dołącz do mnie:

FACEBOOK – https://www.facebook.com/emigratkacom/

INSTAGRAM – https://www.instagram.com/emigratkacom/

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą, napisz do mnie na: kontakt(at)emigratka.com

Pin It on Pinterest

Share This