Wybierz Strona

Kolejne aresztowania w związku z brutalnym morderstwem Sebastiana Zuchlinskiego

Kolejne aresztowania w związku z brutalnym morderstwem Sebastiana Zuchlinskiego

Sebastian Żuchliński został zaatakowany przez grupę zamaskowanych mężczyzn w sobotę 6 lutego na Davenport Street w Bolton, około godziny 22:00. Napastnicy w kominiarkach byli uzbrojeni w kije, noże i maczety, którymi zadali Polakowi wiele dotkliwych i śmiertelnych obrażeń. 39-latek zmarł na miejscu zdarzenia, pomimo szybko udzielonej pomocy medycznej.

sebastian-1

W piątek 12 lutego rano, policja przeprowadziła obławę w jednym z domów w okolicy Broughton na Salfordzie i dokonała aresztowania dwóch mężczyzn w wieku 37 i 28 lat w związku z podejrzeniem o dokonanie zabójstwa. W tym samym domu, zatrzymano również trzech innych mężczyzn w wieku 22, 30 i 36 lat oraz 21-letnią kobietę, podejrzanych o współudział w dokonaniu morderstwa. Po południu tego samego dnia, w Farnworth zatrzymano jeszcze jedną kobietę w wieku 19 lat, również podejrzaną o współudział w tej brutalnej zbrodni. Wszyscy zatrzymani przebywają w areszcie śledczym w celu przeprowadzenia dalszych czynności wyjaśniających.

W związku ze sprawą, dokonano zatrzymania w sumie 8 osób, z czego pierwsza z nich, 29-letni mężczyzna, który został zatrzymany 7 lutego, po złożeniu zeznań został warunkowo zwolniony.

Jak do tej pory policja nie ujawniła danych personalnych ani pochodzenia podejrzanych.

AW / emigratka.com

Fot: MEN


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.

 

1 komentarz

  1. suonecko

    brak słów na to co tu się dzieje…

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Odbierz kalendarz za free!

Witaj! Mam na imię Ania. Od kilku lat mieszkam w północno – zachodniej Anglii w Manchesterze. Poza byciem mamą i prowadzeniem własnego biznesu oswajam z emigracją. Będzie mi miło, jeśli przycupniesz na moment i potowarzyszysz mi w tej przygodzie.

Aplikacja, którą MUSISZ mieć!

Facebook