W związku z bardzo dużym zainteresowaniem spektaklem Teatru FORM ART pt. Wielki odkrywca, postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs!

Do wygrania jest bilet rodzinny o wartości £27 przeznaczony dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Jakie są zasady konkursu? Wystarczy polubić nasz FANPAGE i pod postem konkursowym napisać „biorę udział w konkursie” – oznacz znajomego, który również może być zainteresowany spektaklem i czekaj na ogłoszenie wyników! Wśród wszystkich osób, które spełnią powyższe wymagania, rozlosujemy rodzinną wejściówkę 20 listopada w niedzielę o godz. 20:00. LINK DO POSTU KONKURSOWEGO.

***

Wielki odkrywca to spektakl, który konwencją nawiązuje do klasycznych widowisk dla dzieci. Głównym bohaterem jest chłopiec, Ryś, a siłą sprawczą – jego wyobraźnia i pomysłowość. Ryś to rezolutny chłopiec, jednak podczas choroby nudzi się w domu. Poprzez obietnicę prezentu – tajemniczej zabawki – Dziadek wyzwala we wnuku potrzebę twórczego działania. Rozpoczyna się wspaniała podróż poprzez morza, szczyty Himalajów, pośród chmur, a nawet w kosmos. Wszystko to dzieje się wyłącznie w pokoju chłopca i przy użyciu codziennych przedmiotów. Oczywiście magicznym wehikułem – statkiem, rakietą kosmiczną – staje się po prostu łóżko chorego chłopca. Przemierzając rożne światy  staje się Wielkim Odkrywcą.
13882482_1012821522149811_1210129663979220860_n
Ryś spotyka na swojej drodze wiele ciekawych, sympatycznych, a czasem trochę strasznych postaci. Wspiera go mieszkający w kącie pokoju pająk Leopold, podsuwając chłopcu od czasu do czasu nowe pomysły. Po tygodniu wspaniałej zabawy, z konieczności ograniczonej do jednego pokoju, przeziębiony chłopiec poznaje tajemnicę prezentu-zabawki, obiecanej przez Dziadka. Chcesz się dowiedzieć, co to takiego? Weź udział w spektaklu!

Po przedstawieniu artyści poprowadzą warsztaty, podczas których będzie można zobaczyć ich pracę ”od kuchni”, wytłumaczą jak wygląda praca z rekwizytami, jak pracują nad mimiką twarzy. Dzieci będą miały możliwość wejścia na scenę, ubrania się w stroje aktorów oraz zrobienia zdjęć.

 

Spektakl odbędzie się 27 listopada 2016 roku o godz. 15:30 w Chorlton High School, Nell Lane Chorlton M21 7SL Manchester.

 

AM / emigratka.com

Fot.: KarmaLive


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.