FullSizeRender

Kładka dla pieszych, łącząca Newall Green z Woodhouse Park

Utknęliście dzisiaj w korku w drodze na lotnisko? Nic dziwnego, autostrada M56 pomiędzy J4 (Wythenshawe) i J5 (Manchester Airport) została zamknięta w obu kierunkach, ze względu na incydent mający miejsce na kładce dla pieszych łączącej dzielnice Newall Green i Woodhouse Park na Wythenshawe. Mężczyzna wdrapał się na klatkę osłaniającą przejście około 9:15, grożąc, że skoczy.

Na miejscu zdarzenia znajduje się kilkanaście wozów policji, straży pożarnej oraz karetki pogotowia. Wciąż trwają negocjacje z mężczyzną.

IMG_0532

Opóźnienia na M56

Policja apeluje, by omijać miejsce zdarzenia i kierować się objazdami, szczególnie kierując się w stronę lotniska. Póki co, służby nie są w stanie określić jak długo potrwa cała akcja ratunkowa.

„Jesteśmy wdzięczni kierowcom za współpracę i zrozumienie w związku z zaistniałą sytuacją – powiedział inspektor John Armfield – wprowadziliśmy objazdy gdzie tylko było to możliwe, rozumiemy, że kierowcy narażeni są na niedogodności. Prosimy o cierpliwość, ponieważ sprawa jest naprawdę bardzo delikatna”.

AW / emigratka.com

Fot. Pixmac


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.