Po prawie ośmiu godzinach autostrada M56 pomiędzy J4 (Wythenshawe) i J5 (Manchester Airport) została ponownie otwarta w obu kierunkach. Ze względu na incydent mający miejsce na kładce dla pieszych łączącej dzielnice Newall Green i Woodhouse Park na Wythenshawe wyżej wymieniony odcinek autostrady był zamknięty od godziny 9:15 rano. Mężczyzna wdrapał się na klatkę osłaniającą przejście dla pieszych, grożąc, że skoczy.

IMG_0532

M56 – kierowcy utknęli w korkach na 8 godzin

Wykwalifikowani negocjatorzy policyjni przez prawie osiem godzin próbowali namówić mężczyznę do zejścia z klatki osłaniającej kładkę dla pieszych ponad autostradą M56. O godzinie 17:30 mężczyzna ustąpił namowom i zeskoczył na trawę obok klatki z wysokości około 2,5m. Jak poinformowała policja, mężczyzna nie odniósł żadnych fizycznych obrażeń, został jednak przetransportowany do szpitala w celu przeprowadzenia obserwacji jego stanu psychicznego.

Policja nie ujawnia, czym kierował się mężczyzna i dlaczego chciał dokonać tak niebezpiecznego dla jego życia czynu.

AW / emigratka.com

Fot. Pixmac


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.