acb-super-sonic-ticketsMistrz federacji KSW w wadze średniej, Mamed Khalidov wystąpi w walce wieczoru gali Absolute Championship Berkut w Manchesterze, która odbędzie się 11 marca 2017 w Manchester Arena.

Mamed Khalidov w finałowej walce zmierzy się z weteranem UFC Luke’em Barnatt’em. Dla mistrza KSW będzie to pierwsza walka po kilkumiesięcznej przerwie i zarazem rozgrzewka przez kolejną, 39 galą KSW, podczas której Mamed – obecny mistrz wagi średniej – zmierzy się z Borysem Mańkowskim – mistrzem w kategorii półśredniej.

Mamed Khalidov nie przegrał żadnej walki od marca 2010 roku, niejednokrotnie nokautując swoich rywali jeszcze w pierwszych minutach pojedynku. Luke Barnatt, 28-latek z Barking ma za sobą 3 wygrane i tyle samo przegranych walk w federacji UFC.

Bilety na galę ACB w Manchester można zakupić TUTAJ.

Manchester Arena, Victoria Station, M3 1AR Manchester

AM / emigratka.com

Fot. pixabay


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.