Event-City---7731_W

Manchester Bike Show po raz piąty zagości w Event City (tuż obok The Trafford Centre), zajmując powierzchnię 22 000 metrów kwadratowych. To największe tego typu show w północnej Anglii! Podziwiać będzie można ponad 1000 najnowszych modeli motocykli wiodących producentów, takich jak  Suzuki, Honda, Kawasaki, Yamaha, Triumph, Ducati, Victory, Indian,  Benelli, Bimota i innych. Oprócz nowości, znajdzie się też miejsce dla popularnych modeli współczesnych, klasyków, motocykli wyścigowych czy tych przeznaczonych do jazdy off road (Cross, Enduro, Supermoto), które prezentowane będą przez ich właścicieli, kluby oraz małe firmy. Fani jednośladów będą też mieli okazję zrobić zakupy, począwszy od kasków, skórzanych ubrań, akcesoriów po części zamienne do motocykli, a wszystko to w niebywale atrakcyjnych cenach!

Jeśli posiadasz ważne prawo jazdy uprawniające do jazdy motocyklem – weź je ze sobą! Dzięki firmie Bumpy LTD będzie możliwość wypróbowania swoich sił w ramach „Try our sport”. Ponadto, na uczestników targów motocyklowych czeka mnóstwo atrakcji, między innymi mrożące krew w żyłach pokazy wyczynowe motocyklistów, wywiady ze znanymi rajdowcami, muzyka na żywo oraz konkursy.

Event-City---7677_W

Manchester Bike Show odbędzie się 2 i 3 kwietnia 2016 roku w Event City, nieopodal The Trafford Centre. Zarówno w sobotę jak i niedzielę festiwal rozpoczyna się o godzinie 9:30 i trwa do 17:00.

Bilety w cenie:

Przedsprzedaż:

  • dorośli – £13
  • dzieci (5-14 lat) – £3
  • emeryci – £11,50
  • rodzinny (2 dorosłych, 3 dzieci) – £30

W dniu show

  • dorośli – £13
  • dzieci (5-14 lat) – £3
  • emeryci – £11,50
  • rodzinny (2 dorosłych, 3 dzieci) – £30

Bilety do nabycia na oficjalnej stronie show http://www.manchesterbikeshow.com/buy-tickets lub w dniu eventu w kasie przy wejściu. Bilet umożliwia wejście na imprezę tylko w jednym wybranym dniu (sobota lub niedziela).

Adres: EventCity, Manchester M41 7TB

Informacje dodatkowe: darmowy parking

 

AW / emigratka.com

Fot: http://www.manchesterbikeshow.com/


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.