Wybierz Strona

Met Office ostrzega – Huragan Clodagh nie odpuści aż do wtorku!

Met Office ostrzega – Huragan Clodagh nie odpuści aż do wtorku!

Uwaga na wichury! Dziś silnie wiać będzie niemal w całej Wielkiej Brytanii – to wina huraganu Clodagh. W porywach wiatr może osiągnąć nawet 80 mil/h. Praktycznie we wszystkich hrabstwach wydano ostrzeżenia meteorologiczne dotyczące silnych wiatrów, w części Szkocji również opadów śniegu, a w Anglii i Walii wzmożonych opadów deszczu, które mogą prowadzić do lokalnych podtopień.

wichury

Skutki ostatnich wichur

Met Office informuje, że trudne warunki pogodowe mogą utrzymać się aż do wtorku. Zaleca się szczególną ostrożność. Warto usunąć wszystkie przedmioty z parapetów, balkonów czy ogrodów, które mogą zostać porwane przez wiatr. Warto zabezpieczyć kosze do segregacji śmieci oraz domknąć furtkę w płocie oraz okna w domu, aby nie zostały wyrwane przez silny podmuch wiatru. Jeśli jest to możliwe, nie parkujmy samochodu w pobliżu drzew. Wychodząc z domu należy uważać na ułamane przez wichurę gałęzie drzew oraz  nagle i niespodziewanie zmieniające się warunki pogodowe na drogach. Szczególnie kierowcy powinni nastawić się na trudności, opóźnienia i objazdy.

AW / emigratka.com

Fot. polmancs


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Odbierz kalendarz za free!

Witaj! Mam na imię Ania. Od kilku lat mieszkam w północno – zachodniej Anglii w Manchesterze. Poza byciem mamą i prowadzeniem własnego biznesu oswajam z emigracją. Będzie mi miło, jeśli przycupniesz na moment i potowarzyszysz mi w tej przygodzie.

Aplikacja, którą MUSISZ mieć!

Facebook