Pragniesz wypróbować swoich sił jako dziennikarz? Masz „lekkie pióro”, jesteś spostrzegawczy/a, kreatywny/a? Mieszkasz w Greater Manchester i chcesz mieć realny wpływ na rozwój lokalnej polskiej społeczności? Spróbuj zatem swoich sił w współredagowaniu i współtworzeniu naszego portalu!

Portal internetowy emigratka.com zaprasza do współpracy wszystkich chętnych, którzy w ramach powiększania doświadczenia, podniesienia prestiżu swojego nazwiska oraz zbudowania portfolio, chcieliby na zasadach non profit dołączyć do naszej redakcji.

Zapraszamy studentów, absolwentów, dziennikarzy, fotografów, a także samouków, którzy posiadają talent i pasję do pisania i tworzenia. Jeśli czujesz się specjalistą w dziedzinach prezentowanych na łamach portalu, takich jak wiadomości, biznes, prawo w UK, rozrywka, sport itp., prześlij nam próbki swoich tekstów. Felietony i eseje również mile widziane! Możesz też załączyć zdjęcia, podając ich źródło. Na chwilę obecną proponujemy pracę w systemie zdalnym – sam/a decydujesz, gdzie, kiedy i o czym chcesz pisać.

HNCK4030

Foto: picjumbo

Dlaczego warto?

emigratka.com to nowy, ale prężnie rozwijający się portal, coraz bardziej rozpoznawalny w sieci.  Dynamicznie zwiększa się liczba naszych fanów i miesięcznych odsłon witryny, co daje gwarancję, iż treści prezentowane na portalu docierają do coraz większej liczby odbiorców. Masz więc realną szansę by zaistnieć wśród polskiej społeczności. Dodatkowo, najbardziej zaangażowanym współpracownikom oferujemy listy referencyjne oraz zamieszczenie profilu z dokładnym opisem działalności na łamach serwisu. Wraz z rozwojem portalu przewidujemy również odpłatną formę współpracy dla najlepszych z najlepszych.

Jesteśmy portalem, którego misją jest wspieranie przedsiębiorczości i aktywności polskiej społeczności zamieszkującej Greater Manchester. Docenimy Twoje zaangażowanie i kreatywność! Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą redakcją skontaktuj się z nami niezwłocznie pisząc na adres email: [email protected]

Przesyłając do nas swoje artykuły, pamiętaj aby:

  • treści nie naruszały niczyich praw autorskich – muszą stanowić Twoją własną twórczość, nigdzie wcześniej nie publikowaną,
  • dotyczyły one aktualnych wydarzeń lub tematów uniwersalnych,
  • nie zawierały treści reklamowych ani autopromocyjnych,
  • opatrzone zostały danymi autora (imię, nazwisko, adres email, adres korespondencyjny),
  • tekst prosimy przesłać w pliku z rozszerzeniem .doc, a zdjęcia, rysunki, wykresy .jpg.

 W wiadomości email proszę, również zawrzeć klauzulę, że wyrażasz zgodę na kopiowanie, przetwarzanie i udostępnianie materiału na łamach portalu emigratka.com.

Kontakt: [email protected]