__b_ostatnia-rodzina_1Film opowiada o rodzinie Beksińskich. Ojciec Zdzisław, z zawodu inżynier, to znany artysta, malarz, rzeźbiarz, fotograf, grafik komputerowy. W 1997 roku wraz z żoną Zofią, synem Tomaszem oraz matką i teściową opuszczają rodzinny dom w Sanoku i przeprowadzają się do Warszawy. Syn, który rozpoczyna karierę jako dziennikarz muzyczny, tłumacz i eseista, wprowadza się do mieszkania tuż obok swoich rodziców, przez co ich kontakty pozostają bardzo intensywne. Tomek uchodzi za neurotyka, przez co matka nieustannie się o niego martwi, a ojciec próbuje odciąć się od wszystkiego całkowicie poświęcając się sztuce. Po nieudanej próbie samobójczej syna, Zdzisław i Zofia rozpoczynają walkę o Tomka. Czy uda im się pokonać kłopoty i uwolnić od ciążącego nad rodziną fatum?

Film w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego, scenariusz Roberta Bolesto, w rolach głównych Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik oraz Aleksandra Konieczna.

Film możecie zobaczyć w kinie Odeon w Printworks od 4 listopada codziennie o 20:45. Bilety można zakupić TUTAJ.

Zobaczcie zwiastun:

 

AM / emigratka.com


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.