Wybierz Strona

Passport to Taiwan – festiwal kultury Tajwanu – 24 września w Manchester

Passport to Taiwan – festiwal kultury Tajwanu – 24 września w Manchester

Festiwal kultury Tajwanu to świetna okazja, by choć na chwilę przenieść się do jednej z prowincji Chińskiej Republiki Ludowej i posmakować tajwańskiej kuchni, dać się ponieść aborygeńskim rytmom muzyki, czy przyjrzeć się z bliska lalkarskiemu kunsztowi sztuki. W sześciogodzinnym programie nie zabraknie miejsca także dla tajwańskiej opery oraz pokazów tańca ludowego. Będzie też możliwość przyjrzenia się wystawie fotografii oraz wyrobów ceramicznych pochodzących z tej niezwykłej wyspy, tak pełnej różnorodności i sprzeczności.

Festiwal odbędzie się w St Peter’s House Church and Chaplaincy, Precinct Centre, Oxford Road, M13 9GH Manchester w godzinach 11.00-17:00

Opłata za wejście – £2

Link do wydarzenia na facebook –>Passport to Taiwan

 

remote

 

AW / emigratka.com


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.

1 komentarz

  1. Bambi Haschke

    I’ll right away snatch your rss as I can not find your email subscription hyperlink or newsletter service. Do you have any? Kindly allow me realize in order that I may just subscribe. Thanks.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Odbierz kalendarz za free!

Witaj! Mam na imię Ania. Od kilku lat mieszkam w północno – zachodniej Anglii w Manchesterze. Poza byciem mamą i prowadzeniem własnego biznesu oswajam z emigracją. Będzie mi miło, jeśli przycupniesz na moment i potowarzyszysz mi w tej przygodzie.

Aplikacja, którą MUSISZ mieć!

Facebook