W czwartek późnym wieczorem około 10:30 znaleziono nieprzytomnego chłopca w wieku między 12 a 15 lat przy ulicy Wythenshawe Road, w sąsiedztwie Parku Wythenshawe. Chłopiec znajduje się w szpitalu, gdzie walczy o życie.

Policja apeluje o pomoc w ustaleniu danych personalnych chłopca oraz znalezienia jego bliskich. Stan chłopca jest oceniany jako krytyczny. Policja nie podejrzewa udziału osób trzecich.

Rysopis chłopca: wiek 12 – 15 lat, rasy białej, szczupła budowa ciała, blond włosy, niebieski/zielony kolor oczu, ślady po przeszczepie skóry w górnych partiach nóg. W dniu znalezienia miał na sobie niebieską kurtkę Penguin, szarą bluzę, czarne spodnie dresowe, niebieskie buty sportowe.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia lub wiesz, kim może być zaginiony chłopiec, zadzwoń na nr 101 podając nr sprawy 2385 z dn. 24/11/2016 roku lub anonimowo na infolinię Crimestoppers 0800 555 111.

Update:

Chłopiec odzyskał przytomność i przebywa obecnie w szpitalu w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w sprawę.

AM/emigratka.com


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.