Select Page

Play Factore – tutaj dzieciaki na pewno nie będą się nudzić!

Play Factore – tutaj dzieciaki na pewno nie będą się nudzić!

1268-2Za oknem deszcz, a twoje dziecko narzeka na nudę? Wybierzcie się do Play Factore! Tam nie ma mowy o nudzie!

Play Factore to istna kopalnia zabawy! Znajdziemy tam największą w Europie krytą zjeżdżalnię o długości 40 metrów! Wstęp na nią od 5 roku życia – radzimy ubrać koszulkę z długim rękawem i spodnie do kostek aby uniknąć otarć!

Ponadto do dyspozycji największa w Wielkiej Brytanii konstrukcja zbudowana z licznych tuneli, pajęczyn, zjeżdżalni, drabinek, przeszkód do pokonania, z wbudowanym boiskiem do koszykówki i piłki nożnej.

Dla chętnych jest również laserowy paintball, który dostarczy mnóstwo rozrywki i wrażeń czy GoKarts, gdzie możesz rywalizować ze swoimi przyjaciółmi o zwycięstwo w wyścigach na quadach czy elektrycznych samochodzikach.

Jeśli twój maluch ukończył już 6 rok życia może pokonać swój lęk wysokości zjeżdżając na linie wspinaczkowej ponad głowami wszystkich innych dzieciaków.

Twoje dziecko ma mniej niż 5 lat? Świetnie, jest dla was przygotowana specjalna strefa dla maluchów, gdzie dzieciaki mogą się bezpiecznie wyszaleć na zjeżdżalniach, drabinkach czy rozwijać swoje umiejętności poznawcze przy pomocy specjalnie do tego zaprojektowanych interaktywnych planszach.

PLAY FACTORE:
TRAFFORD WAY,
TRAFFORD QUAYS LEISURE VILLAGE,
MANCHESTER, M41 7JA.
T: 0844 824 6030
E: [email protected]

 

..::CENNIK::..

 

AW / emigratka.com
Fot.:soft-play-review


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ENGLISH VERSION –>

Odbierz kalendarz za free!

Witaj! Mam na imię Ania. Od kilku lat mieszkam w północno – zachodniej Anglii w Manchesterze. Poza byciem mamą i prowadzeniem własnego biznesu oswajam z emigracją. Będzie mi miło, jeśli przycupniesz na moment i potowarzyszysz mi w tej przygodzie.

Aplikacja, którą MUSISZ mieć!

Facebook