Nieznany mężczyzna, podróżujący białym vanem zatrzymał się tuż przy wracającym do domu 11-letnim chłopcu, oraz zaprosił go do środka, proponując mu puszkę napoju Vimto. Na szczęście chłopiec odmówił i uciekł, po czym opowiedział rodzicom o zaistniałej sytuacji. O sprawie poinformowano również policję.

totnes-roadDo zdarzenia doszło w środę o 15:30, kiedy chłopiec – uczeń Ashton On Mersey High School w Sale (Trafford), wracał ze szkoły do domu. W chwili gdy zatrzymał się obok niego biały van – prawdopodobnie marki Ford Escort, znajdował się na Totnes Road, niedaleko skrzyżowania z Carrington Lane.

Zarówno pracownicy szkoły, jak i policja apelują o ostrożność i sugerują, aby dzieci nie wracały samotnie z zajęć szkolnych, ale dobierały się w pary lub grupy.

Podejrzany mężczyzna był rasy białej, w wieku około 30 lat.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, zadzwoń na nr 101 lub anonimowo na infolinię Crimestoppers 0800 555 111.

AM/emigratka.com


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.