Select Page

Policja apeluje o pomoc w znalezieniu podejrzanego o gwałt!

Policja apeluje o pomoc w znalezieniu podejrzanego o gwałt!

Policja Greater Manchester prowadzi dochodzenie w sprawie gwałtu, do jakiego doszło 1 stycznia 2016 roku w Stalybridge. Po zakończeniu sylwestrowej zabawy, osiemnastoletnia dziewczyna wsiadła do taksówki, by wrócić bezpiecznie do domu. Niestety, kierowca zamiast pojechać bezpośrednio pod wskazany adres, zboczył z drogi w kierunku Castle Street i zatrzymał samochód na pustkowiu w pobliżu stacji paliw Texaco, gdzie wykorzystał seksualnie ofiarę. Zdarzenie miało miejsce między godziną 4:30 a 6:30 rano.

Dochodzenie utrudnia fakt, że ofiara niewiele pamięta. Początkowo mówiono o samochodzie typu czarny cab, teraz natomiast detektyw Richard Ennis z wydziału Tameside podkreśla, że nie ma pewności, czy była to prawdziwa taksówka czy kierowca w prywatnym samochodzie podszywający się pod taksówkarza. Wiadomo tylko tyle, że samochód był niebieski lub czarny, wielkości minivana, prawdopodobnie z drzwiami przesuwnymi w tylnej jego części.

Policja przy współpracy z poszkodowaną opracowała rysopis podejrzanego przy użyciu nowoczesnego programu komputerowego Evofit. Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje związane z zaistniałą sytuacją, bądź rozpoznają mężczyznę na poniższym zdjęciu.

evofit resized

W celu przekazania informacji należy kontaktować się bezpośrednio z policją pod numerem telefonu 0161 856 9262 lub niezależną fundacją Crimestoppers, gdzie można dokonać zgłoszenia anonimowo, dzwoniąc na bezpłatny numer 0 800 555 111.

 

 

AW / emigratka.com

Fot. GMP


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ENGLISH VERSION –>

Odbierz kalendarz za free!

Witaj! Mam na imię Ania. Od kilku lat mieszkam w północno – zachodniej Anglii w Manchesterze. Poza byciem mamą i prowadzeniem własnego biznesu oswajam z emigracją. Będzie mi miło, jeśli przycupniesz na moment i potowarzyszysz mi w tej przygodzie.

Aplikacja, którą MUSISZ mieć!

Facebook