Stand-up, podobnie jak kabaret, ma na celu rozbawienie publiczności. Jednak w przeciwieństwie do kabaretu, artysta stand-up’owy nie skupia wszystkich swoich sił tylko i wyłącznie na dopracowaniu swojego występu i przygotowaniu współgrających z nim dekoracji – ważniejsza bowiem staje się jego charyzma oraz budowanie i podtrzymywanie kontaktu z publicznością. Nazwa stand-up pochodzi z Ameryki, gdzie, ta forma artystyczna cieszy się ogromną popularnością.

Lubisz stand – up’y? A może jeszcze nigdy nie miałeś/aś stycznością z tą formą rozrywki? Nie przegap więc okazji i weź udział w jedynym polskim stand – up w tym roku w Manchester!

Już 14 kwietnia 2018 wystąpią specjalnie dla Manchesterowców: Katarzyna Piasecka, Abelard Giza, Kacper Ruciński, Rafał Rutkowski, Rafał Pacześ, Łukasz Lotek Lodkowski oraz Jacek Stramik.

Wstęp od lat 18.

Bilety w cenie £35 – £45 do nabycia na stronie kabaretywuk.co.uk oraz w sklepach: U Reni M25 0JU, Miś M25 0LD, Jola M7 4ED, Twój Market M8 5BN, Eden M87JE, Cool Country M16 9NH, Spiżarnia u Marzeny M111JS, Pol-Mart M30 0WA, Fresh Euro Food Store M7 4UF.

Miejsce:

Royal Northern College of Music

124 Oxford Rd, Manchester M13 9RD

AM/emigratka.com


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.