Select Page

Rozdajemy bilety do kina na „Kobiety Mafii” Patryka Vegi!!!

Rozdajemy bilety do kina na „Kobiety Mafii”  Patryka Vegi!!!

Specjalnie dla Manchesterowców – czytelników naszego serwisu przygotowaliśmy DWA podwójne zaproszenia na film Patryka Vegi „Kobiety Mafii”, który będzie wyświetlany na ekranach brytyjskich kin już 2 marca!

O filmie pisaliśmy tutaj –> „Kobiety Mafii” Patryka Vegi w brytyjskich…

Co należy zrobić, aby otrzymać 2 bilety na seans? Dodaj komentarz pod niniejszym artykułem, napisz kogo zabierzesz do kina i dlaczego to akurat Ciebie powinniśmy wybrać. Proste, prawda?

Spośród wszystkich osób, które wezmą udział w konkursie, wybierzemy dwie, które naszym zdaniem udzielą najciekawszych odpowiedzi! Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 23:59 20 lutego 2018 roku, wyniki konkursu zostaną ogłoszone następnego dnia! Wygrywają DWIE osoby, które otrzymają po DWA bilety do kina!!!

W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie. Nagroda nie podlega wymianie. Wszelkie pytania proszę kierować na [email protected]

 

AM / emigratka.com


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.

1 Comment

  1. Patrycja

    Film świetny jak każdy Patryka Wegi. Motyw filmu przedstawiony z perspektywy kobiety pozwala zobaczyć czy tak na prawdę różni się psychika płci żeńskiej od męskiej. Od wieków uważano kobiety za „słabsze”, ale jest to tylko stereotyp.

    Odpowiedz

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ENGLISH VERSION –>

Odbierz kalendarz za free!

Witaj! Mam na imię Ania. Od kilku lat mieszkam w północno – zachodniej Anglii w Manchesterze. Poza byciem mamą i prowadzeniem własnego biznesu oswajam z emigracją. Będzie mi miło, jeśli przycupniesz na moment i potowarzyszysz mi w tej przygodzie.

Aplikacja, którą MUSISZ mieć!

Facebook