Select Page

Śnieg i przymrozki – prognoza pogody na najbliższe dni

Śnieg i przymrozki – prognoza pogody na najbliższe dni

pogoda14Do zapowiadanej zimy stulecia jeszcze daleko, ale warto przygotować czapkę, szalik i rękawiczki na najbliższe kilka dni. Zmotoryzowani natomiast, powinni mieć pod ręką skrobaczkę do szyb i kilka minut w zapasie, na przygotowanie samochodu do jazdy.

W ciągu najbliższych siedmiu dni, w ciągu dnia możemy oczekiwać maksymalnie 4°C, a w nocy do nawet -4°C z soboty na niedzielę. Tak niskie temperatury powodować mogą gołoledź zarówno na drogach jak i chodnikach, zaleca się więc szczególną ostrożność nie tylko dla kierowców, ale również osób, które wczesnym rankiem muszą wyjść z domu.

Nad Greater Manchester dominować będą głównie przelotne opady deszczu, miejscami może pojawić się śnieg. Met Office wystosowało żółty alert dotyczący opadów śniegu w okolicy Oldham i Rochdale, gdzie lokalnie może spaść od 3 do 6 cm białego puchu. Na wysokościach powyżej 300 m.n.p.m., można spodziewać się nawet do 10 cm warstwy śniegu, co dotyczy głównie okolic Saddleworth Moor i niektórych części Rochdale, które leżą nawet 400 m.n.p.m.

AW / emigratka.com

Fot. Met Office


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ENGLISH VERSION –>

Odbierz kalendarz za free!

Witaj! Mam na imię Ania. Od kilku lat mieszkam w północno – zachodniej Anglii w Manchesterze. Poza byciem mamą i prowadzeniem własnego biznesu oswajam z emigracją. Będzie mi miło, jeśli przycupniesz na moment i potowarzyszysz mi w tej przygodzie.

Aplikacja, którą MUSISZ mieć!

Facebook