Wybierz Strona

Śnieg i przymrozki – prognoza pogody na najbliższe dni

Śnieg i przymrozki – prognoza pogody na najbliższe dni

pogoda14Do zapowiadanej zimy stulecia jeszcze daleko, ale warto przygotować czapkę, szalik i rękawiczki na najbliższe kilka dni. Zmotoryzowani natomiast, powinni mieć pod ręką skrobaczkę do szyb i kilka minut w zapasie, na przygotowanie samochodu do jazdy.

W ciągu najbliższych siedmiu dni, w ciągu dnia możemy oczekiwać maksymalnie 4°C, a w nocy do nawet -4°C z soboty na niedzielę. Tak niskie temperatury powodować mogą gołoledź zarówno na drogach jak i chodnikach, zaleca się więc szczególną ostrożność nie tylko dla kierowców, ale również osób, które wczesnym rankiem muszą wyjść z domu.

Nad Greater Manchester dominować będą głównie przelotne opady deszczu, miejscami może pojawić się śnieg. Met Office wystosowało żółty alert dotyczący opadów śniegu w okolicy Oldham i Rochdale, gdzie lokalnie może spaść od 3 do 6 cm białego puchu. Na wysokościach powyżej 300 m.n.p.m., można spodziewać się nawet do 10 cm warstwy śniegu, co dotyczy głównie okolic Saddleworth Moor i niektórych części Rochdale, które leżą nawet 400 m.n.p.m.

AW / emigratka.com

Fot. Met Office


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Odbierz kalendarz za free!

Witaj! Mam na imię Ania. Od kilku lat mieszkam w północno – zachodniej Anglii w Manchesterze. Poza byciem mamą i prowadzeniem własnego biznesu oswajam z emigracją. Będzie mi miło, jeśli przycupniesz na moment i potowarzyszysz mi w tej przygodzie.

Aplikacja, którą MUSISZ mieć!

Facebook