Jesteś mamą? Prowadzisz własną firmę? A możesz marzysz o rozpoczęciu biznesu? Nikt nie udzieli Ci lepszych rad, jak grono przedsiębiorczych mam! Spotkanie BiznesMam już niebawem!

Spotkanie BiznesMam

Już 18 marca w niedzielę odbędzie się kolejne spotkanie BiznesMam przy kawie z imbirem. Ja osobiście jeszcze nie byłam na żadnym spotkaniu BiznesMam (nad czym bardzo ubolewam)! Uważam jednak, że każda sposobność podnoszenia własnych kwalifikacji czy chociażby poszerzania horyzontów ma ogromne znaczenie dla osiągnięcia sukcesu. Nieustannie trzeba się rozwijać, a nie ma przyjemniejszej formy, jak rozmowa w gronie osób o podobnej sytuacji życiowej, patrzących w tym samym kierunku.

Spotkanie BiznesMam to nic innego jak networking, czyli tworzenie trwałej sieci wartościowych kontaktów biznesowych. Nawiązując znajomości z innymi przedsiębiorcami, możecie się nawzajem wspierać. Czasami wystarczy prosta wymiana myśli i pomysłów. Innym razem może pojawić się szansa wspólnego projektu biznesowego. Zdarza się też, że nie wiemy, w którym kierunku ma podążać nasz biznes dalej i wówczas pomocne może okazać się spojrzenie osoby z boku. Poza tym, grupa networkingowa wspiera swoich członków poprzez wzajemne rekomendacje poza grupą, dzięki czemu mamy szansę poszerzyć swoje grono odbiorców i klientów. Wszyscy wiemy, że chętniej skorzystamy z usług czy produktu poleconego nam przez zaufanego przyjaciela.

Zapewne zadajesz sobie pytanie, dlaczego tak gorąco zachęcam do udziału w spotkaniu, na którym sama jeszcze nie uczestniczyłam? No cóż, jeszcze dwa lata temu nie byłam mamą, a i biznes dopiero powstawał w mojej głowie. Obecnie mam firmę, którą chcę wnieść na wyższy poziom w najbliższym czasie, ale też pracuję nad dwoma kolejnymi projektami. Zatem każdy tydzień niemal ucieka mi przez palce, ale wierzę, że którejś niedzieli uda mi się wziąć udział w spotkaniu przedsiębiorczych mam.

Nie pozostaje mi nic innego jak serdecznie Was zaprosić na spotkanie BiznesMam, które odbędzie się 18 marca w hotelu Premier Inn Manchester Airport od godziny 11:30 do 14:00.

Bilety Możecie nabyć TUTAJ.

 

EmiGratka


© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
CAŁOŚĆ JAK I ŻADNA CZĘŚĆ UTWORÓW NA EMIGRATKA.COM NIE MOŻE BYĆ ROZPOWSZECHNIANA W JAKIEJKOLWIEK FORMIE I SPOSÓB BEZ ZGODY REDAKCJI EMIGRATKA.COM. WOBEC OSÓB ŁAMIĄCYCH PRAWO, PODJĘTE ZOSTANĄ WSZELKIE DZIAŁANIA PRAWNE, CELEM DOCHODZENIA ROSZCZEŃ FINANSOWYCH.