Już tylko trzy miesiące dzielą nas od świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra. Jak co roku, jest to najgorętszy okres w większości firm, związanych z produkcją, sprzedażą i usługami wysyłania i dostarczania wszelkich listów i przesyłek. W związku ze wzrostem zamówień, konieczne jest zatrudnienie dodatkowych rąk do pracy. Firmy te, głównie oferują pracę na okres tymczasowy, niemniej jest to świetna okazja by zdobyć nowe doświadczenie, dodatkową gotówkę na świąteczne prezenty, ale też i szansa, że zostaniemy zauważeni, docenieni i nagrodzeni stałym kontraktem.

Poniżej prezentujemy pracodawców, którzy poszukują pracowników na terenie całego Greater Manchester, oferując elastyczne godziny zatrudnienia i możliwość przedłużenia kontraktu po okresie świątecznym. Klikając w link, automatycznie przeniesiesz się na stronę, gdzie możesz od razu zacząć wypełniać aplikację. Nie zwlekaj, święta tuż tuż!

building-804526_640

Royal Mail

Royal Mail powstał w 1516 roku dzięki wsparciu króla Henryka VIII. Jeśli jesteś gotów wziąć odpowiedzialność za to, by wszystkie listy do Świętego Mikołaja dotarły na czas – skorzystaj z tej okazji! Royal Mail oferuje pracę na różne zmiany, za stawkę od £7.20 do £9.00 w weekendy.

Aplikuj tutaj: https://jobs.royalmailgroup.com/

Tesco

Jedna z największych sieci supermarketów w Wielkiej Brytanii. Jako pracownik przedświąteczny będziesz mieć okazję pracować w różnych departamentach – tam gdzie będzie potrzebna dodatkowa para rąk. Aplikacja do sieci sklepów Tesco dla niektórych jest nielada wyzwaniem – wymaga bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i konieczności wypełnienia testu, od którego wyniku zależy, czy przejdziemy do kolejnego etapu rekrutacji. Masz jedną szansę na pół roku, aby wypełnić test poprawnie, więc jeśli masz wątpliwości – możemy pomóc! Wystarczy że polubisz nasz fanpage, udostępnisz niniejszy artykuł i skontaktujesz się z nami poprzez email: [email protected] lub wiadomość prywatną na fb – dajemy 100% gwarancji zdania testu!

Aplikować możesz tutaj: http://www.tesco-careers.com/Apply.aspx

Argos

Sklep, w którym spora liczba mieszkańców Wielkiej Brytanii kupuje prezenty dla najbliższych. Ty też? Podejmując pracę dla Argos’a otrzymasz jako bonus 10% na wszystkie zakupy z katalogu! Argos poszukuje pracowników na różne zmiany, zarówno do wydawania produktów, obsługi klienta jak i kurierów do dostarczania zakupów do domu.

Wszystkie aktualne oferty znajdziesz tutaj: http://argos.careers/find-a-job/

Sports Direct

Sport jest twoją pasją? Najlepiej czujesz się w wygodnych adidasach i dresowych spodniach? W takim razie spróbuj swoich sił w sieci sklepów Sports Direct! Jako nowy pracownik otrzymasz £7.40 na start, bonusy uzależnione od wyników sprzedaży, 20% rabatu na zakupy w sklepie oraz elastyczne godziny pracy.

Aplikuj tutaj: http://www.sportsdirect.com/jobs/

Great Grottos

Chcesz współtworzyć magię świąt? Zostań świętym Mikołajem albo jego elfim pomocnikiem i spraw, by dzieci miło i ciepło wspominały wizytę w grocie świętego Mikołaja! Praca wyłącznie sezonowa, ale za to bardzo wdzięczna!

Aplikację wypełnić należy tutaj: http://apply.greatgrottos.co.uk/

Debenhams

Kochasz modę? Lubisz doradzać znajomym w co się ubrać na piątkową imprezę? Wykorzystaj swój potencjał w sklepach sieci Debenhams! Tutaj na pewno każdy dzień będzie wyjątkowy!

Aktualne oferty znajdziesz tu: https://debenhams.taleo.net/

Aldi

Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, obsługa klienta na najwyższym poziomie? Jeśli to twoje klimaty, to złóż aplikację na store assistant w lokalnym Aldi’ku. Stawka od £8.40 za godzinę, elastyczne godziny pracy, czego chcieć więcej?

Wyszukaj ogłoszenia według swojej lokalizacji: https://www.aldirecruitment.co.uk/stores/stores-application/

Amazon

To największy sklep wysyłkowy na świecie. W okresie świątecznym przeżywa ogromne oblężenie i na ten czas Amazon musi zatrudnić kilka tysięcy pracowników więcej. Jeśli lubisz pracę w szybkim, nastawionym na rezultaty środowisku, spróbuj swoich sił w Amazonie. Stawki za godzinę mogą się różnić, w zależności od zmiany. Amazon oferuje minimum 40h pracy, możliwość nadgodzin, darmowy parking, gorące napoje podczas pracy, rabaty na zakupy. Pracownicy na niższym szczeblu zatrudniani są przez Adecco.

Więcej info znajdziesz tu: https://happypacking.co.uk/apply/

Primark

Jeśli Primark to sklep, w którym stale uzupełniasz swoją garderobę, czemu nie poznać go od środka? Masz możliwość pracować w młodym, dynamicznym, pełnym energii zespole. Wybierz godziny pracy odpowiednie dla siebie i aplikuj jeszcze dziś!

Aktualne propozycje są dostępne tutaj: https://www.primark.com/en/careers/search-and-apply

Jeśli ktoś z twoich znajomych właśnie szuka pracy, nie zapomnij udostępnić tego postu na facebooku!

AW / emigratka.com
Fot.: pixabay


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.