Tattoo Tea Party to jeden z największych i najlepszych festiwali tatuażu w Europie. Po raz 5 będzie miał on miejsce w Manchesterze w pierwszy weekend marca. Festiwal odbędzie się w Event City (tuż obok The Trafford Centre) zajmując powierzchnię 13 000 metrów kwadratowych. W pokazach weźmie udział ponad 350 wystawców prezentujących swoje niebagatelne umiejętności (pełna lista i rezerwacja tatuaży tutaj). Jeśli chcesz poznać aktualne trendy panujące na brytyjskiej i irlandzkiej scenie tatuażu – nie może cię zabraknąć!

tattooteaparty

 

Oprócz pokazów najlepszych tatuażystów, nie zabraknie prezentacji body paintingu na żywo, pokazów iluzji Romona – Gypsy Sideshow Queen, burleski według Velmy Von Bon Bon, pokazów ogni w wykonaniu grupy Pyrohex, czy zawodów wytatuowanych strongmenów „Tatooed & Strong”. Będzie również możliwość wypróbowania własnych sił na ringu z przyjaciółmi, pod warunkiem użycia ogromnych, piankowych rękawic!

boxing001

Ponadto, podczas festiwalu obecni będą sprzedawcy, oferujący stylowe ubrania, dodatki, biżuterię oraz sprzęt i narzędzia niezbędne dla każdego tatuażysty. Pełna listę stoisk znajdziecie tutaj. Na koniec programu przewidziano koncert zespołu rockowego The Revolutionaires.pyrohex

Festiwal Tattoo Tea Party odbędzie się 5 i 6 marca 2016 roku w Event City, nieopodal The Trafford Centre. Zarówno w sobotę jak i niedzielę festiwal rozpoczyna się o godzinie 11:00 i trwa do 22:00 w sobotę oraz do 20:00 w niedzielę. Bilety w cenie £18 za dzień lub £30 za weekend (bilet dwudniowy) do nabycia w dniu imprezy tuż przed wejściem, lub z wyprzedzeniem na stronie http://www.tattooteaparty.com/tickets.html, gdzie otrzymamy kilka funtów rabatu. Młodzież poniżej 15 roku życia w obecności osoby dorosłej ma wstęp za free!

 

 

 

 

AW / emigratka.com

Fot: tattooteaparty.com


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.