Select Page

TOP 5 – ranking najgorszych reklam świątecznych 2016 w UK

TOP 5 – ranking najgorszych reklam świątecznych 2016 w UK

O reklamach świątecznych cieszących się największą sympatią widzów pisaliśmy tutaj: TOP 9 – ranking najlepszych reklam świątecznych 2016 w Wielkiej Brytanii. Tym razem, przedstawiamy te najgorsze, cechujące się niskim poziomem kreatywności, kiepskim wykonaniem technicznym i brakiem sympatii odbiorców.

1. Tesco – „Bring It On” –  trzeba przyznać, że marketingowcy Tesco nie włożyli zbyt dużo zaangażowania w świąteczną reklamę. Według nas, to jedna z najsłabszych reklam…

2. Argos – „Christmas Yetis” – bez żadnego głębszego przesłania, po prostu kilka kolorowych futrzastych Yeti przemierza zaśnieżone ulice miasta na łyżwach, podziwiając różnego rodzaju gadżety… Reklama nie zapada w pamięć, nie budzi żadnych pozytywnych emocji, właściwie nie wiadomo co autor miał na myśli…

3. Debenhams – „Found it” – gadające torebki i buty, uosobiony ekspres do kawy, nawet bielizna przekonana o własnej wyjątkowości. Nie ma co tu dużo opowiadać, reklama „mówi” sama za siebie.

4. TK Maxx – „The Sing – Song” – klip zapowiada się jak wszystkie inne świąteczne reklamy, aczkolwiek po kilku sekundach zostaniemy mile (niemile?) zaskoczeni, kiedy okaże się, że zamiast kolędy usłyszymy Misirlou z Pulp Fiction. Plus za oryginalność i przełamanie stereotypów, ale czy reklama zostanie pozytywnie przyjęta przez odbiorców? Młodsze pokolenia niekoniecznie kojarzą arcydzieło Tarantino…

5. Toys R Us – „It’s a Magical Place!” – wykonanie reklamy pod względem technicznym dosyć słabe… Animowany pierwowzór tej reklamy i piosenki pochodzący z 1989 roku cieszył się znacznie większą sympatią odbiorców.

 

AM / emigratka.com


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Odbierz kalendarz za free!

Witaj! Mam na imię Ania. Od kilku lat mieszkam w północno – zachodniej Anglii w Manchesterze. Poza byciem mamą i prowadzeniem własnego biznesu oswajam z emigracją. Będzie mi miło, jeśli przycupniesz na moment i potowarzyszysz mi w tej przygodzie.

Aplikacja, którą MUSISZ mieć!

Pogoda

Manchester
9°
pochmurno z przejaśnieniami
wilgotność: 87%
Max: 10 • Min: 10
19°
Pon
19°
Wt
15°
Śr
17°
Czw
Weather from OpenWeatherMap
Facebook