Easter 2

Wielkanoc, podobnie jak i inne święta, to czas, kiedy chętniej niesiemy pomoc tym, którzy jej potrzebują i częściej niż zazwyczaj, przemawia przez nas życzliwość i uprzejmość.

Taki właśnie świąteczny klimat udzielił się również policjantom z Trafford. Wpadli oni na pomysł, by część pieniędzy, które udało im się skonfiskować podczas rozpracowywania zorganizowanych grup przestępczych, przeznaczyć na Wielkanocne jajka z czekolady. Słodycze mają trafić do dzieci, które zostały poszkodowane w wyniku jakiegoś przestępstwa. Oficerowie zamierzają odwiedzać rodziny w świąteczny weekend.

Policja w Trafford regularnie konfiskuje gotówkę oraz majątki zorganizowanych grup przestępczych, które powodują jedynie nieszczęścia wśród naszej społeczności – powiedział nadinspektor Jim Liggett z wydziału policji w Trafford – Część z tych pieniędzy przeznaczamy na dalszą walkę z przestępczością z korzyścią dla naszego społeczeństwa, a także na projekty i wydarzenia związane z naszą lokalną społecznością. W ten weekend, zdecydowaliśmy użyć tych pieniędzy, by sprawić radość dzieciom, które w jakiś sposób ucierpiały w wyniku jakiegoś przestępstwa. Mam nadzieję, że ten mały gest przyniesie dzieciom radość i pokaże ludziom, że wszystko robimy z myślą o nich.

 

AW / emigratka.com

Fot. GMP

Źródło: GMP


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.