Menu
Lifestyle

Włamanie do Gopher Station! Czy to kolejny rasistowski atak na Polaków?

Nieznany sprawca włamał się do lokalu gastronomicznego Gopher Station przy Princess Road 457 w nocy z dnia 19 na 20 września 2016 roku. Lokal został zdemolowany i okradziony, co spowodowało tymczasowe zamknięcie lokalu na czas jego remontu.

„Straty poniesione to kilka tysięcy funtów – jak poinformowali nas właściciele Gopher Station – Pracujemy non stop, by wskrzesić Gofra do życia.

Biorąc pod uwagę rosnącą liczbę ataków rasistowskich w związku z czerwcowym referendum w sprawie Brexitu, nasuwa się pytanie, czy i tym razem mamy do czynienia z przestępstwem o podłożu rasistowskim?

Na chwilę obecną nie znamy narodowości sprawcy, ale na miejscu policja zdołała zabezpieczyć ślady DNA, które być może pozwolą wskazać sprawcę tego przestępstwa – zaznaczają właściciele.

Po zaistniałej sytuacji, właściciele Gopher Station otrzymali wiele pełnych ciepła i wsparcia wiadomości:

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wrócić ze zdwojoną siłą i być dla tych którzy doceniają nasz trud. To niesamowite, jak wiele osób w ciągu ostatniej doby pisało, dzwoniło oferując pomoc czy też po ludzku chcąc dodać otuchy. Właśnie w takich chwilach wiemy, że to co robimy to nie tylko biznes – dodali na koniec.

 

Mamy nadzieję, że policja dołoży wszelkich starań, by zatrzymać przestępcę. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje w tej sprawie, zawsze możesz zadzwonić na darmową i anonimową infolinię Crimestoppers 0800 555 111.

 

AW / emigratka.com
Fot.: maps.google.com


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.

DARMOWY EBOOK!

"Jak przetrwać jako full-time mama. 5 skutecznych hacków"

Jak przetrwać z dziećmi w domu 24/7 i nie zwariować?

5 rozdziałów, 30 stron - same konkrety- wiem, że masz mało czasu!

Tylko TERAZ zupełnie za DARMO!

 

>>>Ebook przeczytało już ponad 100 wyjątkowych MAM! <<<

Super! Sprawdź swoją pocztę email.

Pin It on Pinterest

Share This