plakat (1)Wszystko ma swój czas to trasa koncertowa z okazji 35-lecia legendarnego zespołu Perfect. To dzięki fanom i publiczności zespół Perfect nieprzerwanie przez ponad 30 lat jest jednym z najbardziej lubianych i rozpoznawanych polskich zespołów rockowych. I to właśnie z polską publicznością w kraju jak i zagranicą Perfect chce obchodzić ten wyjątkowy jubileusz. Podczas koncertu będziemy mieli okazję do powspominania największych przebojów zespołu oraz posłuchania nowych aranżacji i utworów z płyty DaDaDam, która w niecały miesiąc od premiery uzyskała status złotej. Singiel Wszystko ma swój czas staje się już tak popularny jak niegdyś Nie płacz Ewka czy Autobiografia, co świadczy o nieprzemijającej wyjątkowości legendarnego już zespołu Perfect.

Koncert odbędzie się 3 października w The Ritz na Whitworth Street West, Manchester M1 5NQ.

Drzwi: 18.30

Start 19.30

Wstęp bez ograniczeń wiekowych. Dzieci i młodzież do lat 16 pod opieką rodziców.

Bilety w cenie 33 funtów można zakupić na stronie internetowej http://perfectwuk.co.uk/bilety.

Support: Adam Palma – zdobywca tytułu Najlepszy Polski Gitarzysta Akustyczny wg Guitar Awards w Warszawie w 2014 roku. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, obecnie wykładowca gitary na University of Salford w Manchester.

AW / emigratka.com


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.