Nie masz jeszcze pomysłu, jak spędzić Walentynki 2018 z ukochaną osobą? Koniecznie sprawdź nasze propozycje! Na pewno znajdziesz coś dla siebie i swojej drugiej połówki!

Romantyczna kolacja we dwoje

Jeśli pragniesz cieszyć się miłością w ciszy, przy lampce dobrego wina i smakach pieszczących podniebienie, polecamy udać się do restauracji Platzki, gdzie Łukasz i Przemek przygotowali wyjątkowo apetyczne menu na dzień 14 lutego. Nie zabraknie polskich akcentów, a także afrodyzjaków! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, koniecznie zajrzyj na fanpage Platzki. Za zestaw dwóch dań zapłacimy £24 od osoby, a za trzy dania £27 od osoby. Pamiętaj, aby wcześniej zarezerwować stolik pod numerem telefonu 07719731662 lub poprzez fanpage restauracji. Ilość miejsc ograniczona!

Tańce i pląsy na dyskotekowym parkiecie

Kolejna propozycja z polskim akcentem to Polskie Piątki w klubie Tiger Tiger już 16 lutego z Dj Hazel w roli głównej. Jeśli chcesz spędzić Walentynki w mniej zobowiązujący sposób, przy głośnej muzyce i w tłumie roztańczonych ludzi koniecznie zaproś swoją połówkę na walentynkową dyskotekę. Bilety możesz kupić TUTAJ, a jeśli pragniesz dodać wyjątkowości Walentynkowej nocy zamów komfortową lożę pod numerem telefonu 07718214823.

Tylko we dwoje zamknięci w jednym pokoju?

Nic tak nie zbliża, jak wspólne pokonywanie przeszkód czy rozwiązywanie zagadek. W końcu co dwie głowy, to nie jedna! Jeśli chcesz przekonać się, czy ty i twoja druga połówka stanowicie świetny zespół, wybierzcie się do Escape Room! Duża dawka śmiechu i emocji gwarantowana, a satysfakcja z owocnej pracy drużynowej przeogromna! Najpopularniejsze Escape Rooms w Greater Manchester to: Lucardo, Break Out Manchester, The Escape Room, ClueHQ. Porównywarka TripAdvisor pomoże ci wybrać najlepszy „pokój”, warto też sprawdzić Groupon, czy nie ma w swojej ofercie tańszych wejściówek!

„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, ale patrzeć razem w tym samym kierunku”?

Jeśli chcesz zabrać swoją drugą połówkę w miejsce, skąd rozpościera się najokazalszy widok na Manchester – koniecznie zabierz ją/jego do Cloud23 w hotelu Hilton w Manchester Deansgate! To obecnie najwyższy punkt widokowy w okolicy! Już za £25 możesz zarezerwować stolik przy oknie dla dwojga z lampką szampana w prezencie. Aby mieć pewność, dokonaj rezerwacji na stronie Cloud 23.

Romantyczna scena z amerykańskiego filmu?

Na pewno nie raz, zwłaszcza w amerykańskich filmach z lat 80′ i 90′, widziałeś młodą parkę,po uszy w sobie zakochaną, która pod pretekstem oglądania filmu na ekranie pod chmurką delektowała się swoją obecnością na tylnej kanapie samochodu. Chcesz się poczuć jak amerykański nastolatek z lat 80′? Wybierzcie się na Drive – In cinema na Eccles w AJ Bell Stadium, gdzie będzie można zobaczyć między innymi: The Notebook, The Bodyguard czy kultowe Dirty Dancing. Dokładne godziny i tytuły znajdziesz na stronie organizatora PlanetRadio. Cena to £25 za samochód z max 5 osobami na pokładzie.

 

Masz inny pomysł? Podziel się nim z innymi w komentarzu!

 

Ania / emigratka.com


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.