16128172_1380591108652582_1873494239_n-1TANIEC DLA DZIECI (Sobota 10:00 – 10:45)

Zajęcia dla dzieci w wieku od 3-9 lat. Nauka tańca klasycznego-(baletu) oraz tańca towarzyskiego (cha-cha, samba, walc itd.) w formie zabawy. W czasie zajęć dzieci uczą się tańczyć w grupie. Zapamiętują układy taneczne, ćwicząc różne formy zwiększają swoje umiejętności koordynacyjne, ruchowe i pamięciowe.
Uczestnicząc w występach zdobywają umiejętność przełamywania bariery wstydu oraz mają możliwość prezentacji swoich zdolności. Pracując i ćwicząc w grupie uczą się współpracy oraz integracji zespołowej. W czasie zajęć panuje atmosfera zabawy i radosnej twórczości.

Zajęcia są prowadzone przez absolwentkę- Szkoły Baletowej -nauczyciela -pedagoga- i Tancerkę Tańca Towarzyskiego- instruktora jogi- Bożenę Czerwińską. www.katharsis-uk.com

JOGA (Środa, 18:00 – 19:00)

Zajęcia rozciągające, wzmacniające, które pozwalają pozbyć się bólu kręgosłupa, stawów, wzmocnić ciało, uzyskać smukłą i młodzieńczą sylwetkę.

Zajęcia są dostosowane do poziomu grupy, każdy z uczestników ma możliwość pracy nad swoim ciałem w sposób kontrolowany i bez pospiechu i zgodnie ze swoim rytmem i możliwościami- dlatego efekty zwykle są trwale i spektakularne- już po miesiącu zwiększa się gibkość i siła ciała.

TANIEC DLA PAŃ (Środa, 19:00 – 20:00)

W czasie zajęć oprócz nauki podstawowych form tańca  Towarzyskiego i Współczesnego można nauczyć się kroków i sekwencji tanecznych samby, cha-chy, rumby, jive, walca angielskiego i wiedeńskiego. Zajęcia są przeplatane ćwiczeniami wzmacniającymi i rozciągającymi.
Dobra zabawa i spontaniczność są głównymi atutami  tych zajęć.
Dobra zabawa i uśmiech to nasza dewiza  na zajęciach.

Jednorazowy udział w zajęciach to koszt £4.
Zajęcia odbywają się w Open Culture Project, 18-32 Brentfield Avenue, M8 0TW

 

AM / emigratka.com


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Całość jak i żadna część utworów na emigratka.com, nie może być rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i sposób bez zgody redakcji emigratka.com. Wobec osób łamiących prawo, podjęte zostaną wszelkie działania prawne, celem dochodzenia roszczeń finansowych.